sev pazarlama cilt bakım ürünleri

SEV PAZARLAMA BİOSEW CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

 

BİOSEW SALYANGOZ KREMİ

Onarıcı bir cilt bakım kremidir.Sadece yüzünüzde değiş vücudunuzun istenilen bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir.Ayrıca bir nenlendiriciye ihtiyaç kalmaz.Ürünün kullanımı cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşıda korur.

Doğum sonrası oluşabilen lekelerin büyük oranda giderilmesinde,homojen olmayan ten rengi görünümünün onarılmasında,pürüzsüz cilt yapısının düzenlenmesinde,tıkanmış cilt gözeneklerinin açılmasında,yaşlanma belirtilerinin azaltılmasında,son derece etkili bir üründür.

Ürün içerisinde kullanılan aktifler,Papatya,Vitamin A,Vitamin B3,Vitamin B5,Vitamin C,Vitamin E.

BioSew Salyangoz Kremi 20 ml

 

BİOSEW KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ (100 ml)

Biosew karınca yumurtası yağı kremi, düzenli kullanımlarda istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olur. Tüylü olan bölge klasik yöntemler olan ağda, cımbız, epilasyon vs. ile tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası kremi ile tüylerden temizlenen bölgeye masaj yapılarak sürülür. Bu işlemin 4-5 gece yatmadan önce yapılması ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans sonrasında tüylerinizde gözle görünür bir azalma olacaktır.

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak cildin dinlenmesini bekleyebilirsiniz. Krem tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yapılarak sürülür, bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar beklenip işlem yeniden tekrarlanır.

Biosew Tüy Azaltici Krem

 

BAKTERİ SPREYİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE KULLANIMI
Formülünde bulunan çok geniş spektrumlu antibakteriyel sayesinde kullanıldığı yeri 12 saate kadar mikrop ve bakterilere karşı korur.
PH 5.5 olup, ayrıca cildin koruyucu örtüsünü koruyan özel maddeler kullanılmıştır.
Pedikür ve manikür sonrasında hassaslaşan tırnakları güçlendirir.
Hücre yenileyici maddelerle cildi kuvvetlendirir.
Hassaslaşan cilt üzerinde ağda, epilasyon, pedikür ve manikür sonrasında, umumi yerlerde ellerinizin mikroplanmasından endişe ettiğinizde, elden ele dolaşan para vb. nesnelere dokunduğunuzda Biosew Bacterison Sprey probleminizi giderir.
Bacterison Sprey 25 Adet
 
PELOİD PELOMİN Mineral Terapi (YÜZ TEMİZLEME)
Cildinizde etkileyici sonuçlar elde etmek için artık birçok farklı ürün kullanmanıza gerek yok. PELOİD PELOMİN, yüzde 100 doğal içeriğiyle cildinizin ihtiyacı olan temizliği ve nemi bir arada sunuyor.
PELOID, doğal jeolojik ve biyolojik olaylar sonucunda oluşan yer altı ve deniz kaynaklı organik ve/veya inorganik maddeleri içeriğinde barındırıyor. PELOID "PELOMIN" MİNERAL TERAPİ ise, tüm Avrupa ve Ortadoğu'nun en zengin mineral suyu olan Tuzla İçmeler'de üretilen ilk ambalajlı ürün. Öte yandan, litresinde 4.000 mg.'dan daha fazla mineral tuz içeren Tuzla İçmeler kaynağı, 1300'lü yıllardan bu yana birçok hastalığın şifa merkezi olarak biliniyor. Bu zengin mineral kaynağı, PELOID "PELOMIN" MİNERAL TERAPİ ile günümüzde cilt bakımı ve güzelliğinde muhteşem sonuçlar veriyor.
Pelomin Mineral Terapi 250 ml
Pelomin Mineral Terapi 20 ml
BİOSEW AĞDA BANDI
BioSew Ağda Bandı YAPIŞKAN KALINTI BIRAKMAYAN ve ISITMA GEREKTİRMEYEN devrim yaratacak yeni bir üründür. Tüyleri daha ince, daha yumuşak ve daha seyrek şekilde uzayacak şekilde kökünden alır. Pürüzsüz teninizi 4 ile 6 hafta arası özgürce açıkta bırakabilmenizi sağlayacak en rahat yoldur.
BioSew Ağda Bandı seyahat için ideal olan ince poşetlerde uygun bir şekilde saklanmaktadır. TÜY TİPİNİZE uyacak şekilde formüle edilmiştir .
Biosew Agda Bandi - 36'li Paket
Patricia Scarlett Inci Tozu
Patricia Scarlett İnci tozu ,öğütülmüş saf inciden oluşan %100 doğal bir üründür.En iyi kalite istiridyelerden elde edilen okyanus incilerinin defalarca öğütülüp rafine edilerek toz haline getirilmesinden elde edilmiştir.Çok ince olan bu toz ,gözeneklerin içine derinlemesine nüfuz ederek cilt tarafından kolayca emilir.Maske düzenli kullanıldığında cildin elastikiyetinin artmasına ,kırışıklıkların önlenmesine ,hücrelerin yenilenmesine ve cildinizin daha parlak ,canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Patricia Scarlett Inci Tozu(Küçük-20mg)
 
BİOSEW EL VE YÜZ KREMİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE KULLANIMI
Biosew El ve Yüz Bakım Kremi kuruyan ve neme ihtiyacı olan her cilt tipi için uygun olarak hazırlanan özel formülü sayesinde cilde kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar.
Cildin kurumasına karşı etkili ve uzun süreli bir koruma sağlar.
Çabuk emilir ve ciltte yağlı bir his bırakmaz.
amamen doğal ürünler ile üretilmiştir ve her cilt tipine uygundur.
Biosew El ve Yüz Bakim Kremi
 
BİOSEW AĞRI ROMATİZMA KREMİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE KULLANIMI

İnsan vücudunda çok çeşitli ağrılar oluşabilmektedir. Bazen uykudan uyandığımızda boynumuzun tutulduğunu ve hareket ettirmekte güçlük çektiğimizi görürüz. Kimi zaman farkında olmadan cereyanda kalmamız sonucunda omuzlarımız, dizlerimiz ve çeşitli bölgelerimizde ıstırap veren ağrılar oluşur. Baş ağrıları, yorgunluk sonucu oluşan ağrılar, çarpmalardan yada hareketsizlikten oluşan pek çok ağrı çeşidi bulunmaktadır. Direksiyon başında bulunan birisinin kulunçları ve bacak kasları en çok ağrı yapan organlarıdır. Kronik romatizmalıların kireçlenen bölgelerindeki ağrılar da sürekli devam etmektedir.
Agri ve Romatizma  Kremi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !